Ryan Hansen-životopis

23. října 2009 v 21:50 | kačule |  Ryan Hansen-články

Životopis

Ryan Hansen se narodil 5.7.1981 v San Diegu v Kaliforni, kde také vyrostl. Později se společně se svojí manželkou Amy Russell přestěhoval do Laos Angeles. Nejvíce se proslavil rolí Dicka Casablancase (bratr Cassidyho Casablancase a nejlepší přítel Logana Echollsa) v seriálu Veronica Mars, který běžel také u nás na Nově. Ironií je, že se původně zajímal o roli Duncana Kanea, kterou mu ale vyfoukl Teddy Dunn. Režiséra Roba Thomase, ale oslovil natolik, že mu nabídl roli školního rváče Dicka.Ryan take rád surfuje. Poprvé jsme ho mohli vidět v televizním filmu Motorcrossed v roce 2001. V roce 2005 jsme ho mohli vidět ve filmu Death by Engagement, kde si zahrál mimo jiné i s Iyary Limon (Kennedy z Buffy).

Další jeho film se jmenuje The Cutting Edge: Going for the Gold a natáčel se teprve nedávno. Ryan tu hrál postavu Scottieho. Známější je díky svým seriálovým rolím, např. v Power Rangers Wild Force, Grounded for life, Hunter, Like family, Las Vegas (2004 - postava Brada), That's So Raven (z roku 2006, kde hraje postavu J.J.).

Ve Veronice Mars si zahrál postavu Dicka Casablancase, mladého bohatého a tak trochu střeleného kluka, který v jednom kuse balí holky. Zahrál si také ve filmu Superhero.

for me:
osobnosti.cz
For you:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.